kubki na szczoteczki
Akcesoria łazienkowe

Kubki na szczoteczki- atrakcyjne gadżety dla Twojej łazienki

Każdy profesjonalny architekt czy projektant wnętrz doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że to najmniejsze detale i szczegóły świadczą o finalnym efekcie tworzonej aranżacji. Z całą pewnością mycie zębów to jedna z najczęściej wykonywanych czynności w toalecie. Nic więc dziwnego, że kubeczki na szczoteczki goszczą w każdej łazience.

Krótka charakterystyka kubeczków na szczoteczki 

Kubeczki na szczoteczki (https://lazienka-rea.com.pl/akcesoria-lazienkowe-dodatki-do-lazienki/kubki-na-szczoteczki.html) to produkty, które łączą w sobie wysoką jakość, jak również atrakcyjny design. Co jednak najważniejsze, ich cechą charakterystyczną jest łatwość w utrzymaniu w nienagannej czystości. Jak wiadomo, utrzymanie właściwej higieny szczoteczek do zębów jest kwestią pierwszorzędną. W związku z tym kubeczki wykonywane są z tworzyw sztucznych czy porcelany, które przy użyciu ciepłej wody i mydła zawsze będą cieszyć nas swoją nienaganną czystością przez długi czas, nawet pomimo intensywnej eksploatacji. 

Niektóre modele kubeczków do przechowywania szczoteczek posiadają wkładkę z owalnymi otworami. Takie udogodnienie sprawia, że szczoteczki nie przemieszczają się w kubku, jak również przechowywane szczoteczki nie dotykają się pomiędzy sobą.

kubki na szczoteczki

Szeroka różnorodność wyboru kubeczków na szczoteczki 

Kubeczki na szczoteczki dostępne są w wielu, różnorodnych wariantach. Dzięki temu bez trudu uda nam się odnaleźć model, który będzie rewelacyjnie pasowała do pozostałych elementów wyposażenia naszych wnętrz. Co więcej, kubki są na tyle atrakcyjne wizualnie, że niejednokrotnie umieszczone na umywalce czy łazienkowej półce, stają się także piękną ozdobą. Dla miłośników klasycznych rozwiązań dedykowane są kubki gładkie. Jeśli zaś uwielbiamy stawiać na oryginalne, unikatowe rozwiązania dla naszych aranżacji, możemy postawić na ciekawe wzornictwo, jak również niezwykle barwną kolorystykę:

  • butelkowa zieleń,
  • czerń,
  • czerwień,
  • musztardowa żółć.

Wybór zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji i upodobań każdego użytkownika, jak również pozostałych elementów wyposażenia, które znajdują się w naszych łazienkach.