Jesteśmy zespołem świetnie rozumiejących się projektantów.

Razem stworzyliśmy biuro

projektowania wnętrz
i realizujemy projekty w okolicach Rzeszowa, Krakowa i Warszawy

oraz zdalnie na całą Polskę, a nawet za granicę.


Wiedza zdobyta na studiach technicznych na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz wiedza z designu i nowych mediów Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych pozwalają nam łączyć wiedzę z wielu dziedzin potrzebnych do stworzenia kompleksowej obsługi koniecznej w przypadku projektowania wnętrz. Wszystko po to by oferować usługi najwyższej jakości.Pracujemy nad tym by otoczenie i wnętrza w polskich domach i mieszkaniach stawały się coraz piękniejsze, funkcjonalne i przyjemne. By były miejscem do spędzania czasu z rodziną, pracy z przyjemnością. Miejscem do odkrywania siebie oraz spotkań z przyjaciółmi.
Chcemy by otoczenie, w którym spędzamy tyle czasu dawało nam wiele radości dzięki swojej estetyce i dobrze przemyślanym rozwiązaniom. Marzymy, by wnętrza zaprojektowane przez nas rozwijały kreatywność, umożliwiały osiąganie wyznaczonych celów i spełnianie marzeń przez ich użytkowników.
Naszą pasję i biuro projektowe, rozwijamy głównie w Rzeszowie, Krakowie i Warszawie, ale nie ograniczamy się wyłącznie do wskazanych miast i projektujemy wnętrza w całej Polsce.

Dzięki temu nasze projekty są profesjonalne, ciekawe i oryginalne – zgodne z trendami jak i wszelkimi wymogami technicznymi. Stosujemy wiele rozwiązań i sposobów pracy nad projektem, by był on właściwie przygotowany i dobrze przemyślany. Jesteśmy kreatywni i otwarci na nowe rozwiązania projektowe.

LEW ARCHITEKCI to doświadczone biuro, które oferuje projekty wnętrz oraz wizualizacje na europejskim poziomie.

Kierujemy się funkcjonalnością i dbamy o to by wszystkie nasze pomysły były zgodne z estetycznymi trendami oraz oczekiwaniami klientów. Wciąż się szkolimy i rozwijamy, gdyż wierzymy, że stały rozwój i nowa wiedza to konieczność w naszej branży oraz świadczy o profesjonaliźmie. Cały nasz czas i energię inwestujemy w poszerzanie praktyki w dziedzinie projektowania wnętrz, wizualizacji i designu

Barbara
Lew

Projektant wnętrz


Z wykształcenia Architekt.
Współzałożycielka pracowni Archideck oraz Lew Architekci.
Doświadczona inwestorka, realizuje własne pomysły na mieszkania inwestycyjne, remontuje mieszkania pod klucz, tworzy koncepcje wnętrz. Możesz śmiało zaufać jej w zakresie pomysłu na mieszkanie, wnętrze firmy. Możesz powierzyć jej swój remont i odebrać gotowe wnętrze. Możesz otrzymać sesję zdjęciową realizacji oraz wykonać z nią mieszkanie inwestycyjne.
Jesteś w dobrych rękach. Potwierdziły to już setki zrealizowanych projektów i zadowolonych inwestorów, właścicieli mieszkań, deweloperów, właścicieli firm. Gratulacje ! Jesteś blisko zrealizowania swojej wizji na wymarzone wnętrze.Bartłomiej
Lew

Wizualizator & Projektant


Dzięki swojemu wykształceniu łączy Sztuki Piękne i Grafikę z Nowymi Technologiami.
Współzałożyciel pracowni Archideck oraz Lew Architekci.
Specjalista w dziedzinie Wizualizacji 3D i Designu.
To dzięki niemu zobaczysz swój projekt jak na zdjęciu dzięki fotorealistycznym wizualizacjom, zanim zamówisz podłogę lub płytki do swojego wnętrza. Możesz śmiało zaufać mu w zakresie kreatywnego podejścia do wykorzystania przestrzeni oraz w doborze nowoczesnych i estetycznych rozwiązań.Anaïs
Antonik

Projektant wnętrz


Z wykształcenia Magister Inżynier Architekt.
Niezwykle spostrzegawcza. Wykonuje perfekcyjne detale rysunków. Bardzo dokładna. Realizuje również świetnie układy funkcji w projekcie. Mistrzyni dokumentacji technicznej. To dzięki niej Twój projekt na budowie powstaje tak jak sobie to wymarzyłeś/łaś!


Anna
Kogut

Projektant wnętrz


Z wykształcenia Magister Inżynier Architekt.
Kreatywność I oryginalność to jej znak rozpoznawczy. Fantastyczna w koncepcjach, dobieraniu kolorów, dodatków i łączenia styli. To ona najczęściej odpowiada za początkowy etap projektu i pomaga decydować o tym jak będzie wyglądać Twoje wymarzone wnętrze. Jest zawsze na bieżąco z nowościami i stale szuka nowych inspiracji.


 

Usiądźmy i porozmawiajmy
o Twojej wizji.
Wspólnie stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze.


Skontaktuj się z nami